Sennheiser GSP 670 to najwyższej klasy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy

Na targach Computex na początku tego miesiąca firma Sennheiser zaprezentowała nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier.

Tradycyjnie gracze preferują przewodowe połączenie słuchawkowe. Zapobiega to opóźnieniom dźwięku, nie powoduje utraty jakości dźwięku i gwarantuje, że urządzenie nie wyczerpie się podczas gry. Sennheiser swoim nowym produktem stara się zmienić nastawienie odbiorców do tego typu urządzeń.

Sennheiser GSP 670 jest dostarczany z kluczem sprzętowym GSA 70 USB, który obsługuje opatentowaną technologię zapewniającą minimalne opóźnienie dźwięku. Adapter USB jest kompatybilny z komputerami PC i konsolą Sony PlayStation 4. Zestaw słuchawkowy obsługuje także łączność Bluetooth, co przydaje się w sytuacjach, gdy nie jest ważny ułamek sekundy opóźnienia dźwięku lub gdy trzeba połączyć się ze smartfonem. Czas pracy zestawu słuchawkowego wynosi 20 godzin w przypadku korzystania z technologii Bluetooth lub 16 godzin w przypadku korzystania z adaptera GSA 70. Obsługiwane jest szybkie ładowanie - po siedmiu minutach ładowania zestaw słuchawkowy może działać przez dwie godziny. Zestaw słuchawkowy jest wyposażony w funkcję automatycznego wyłączania w celu oszczędzania energii.

GSP 670 posiada mikrofon z redukcją szumów, który automatycznie wycisza się, gdy wysięgnik jest podniesiony.

Zestaw słuchawkowy jest wyposażony w dwa pokrętła regulacji głośności, które umożliwiają oddzielne sterowanie dźwiękiem czatu i dźwiękiem w grze. Gracze mogą także dostosować dźwięk w GSP 670 za pomocą oprogramowania Sennheiser Gaming Suite dla Windows, które pozwala użytkownikom przełączać się między ustawieniami dźwięku lub regulować jego poziom, a także zawiera tryby dźwięku przestrzennego i korektor dźwięku.

Nowy produkt jest wstępnie wyceniony na 349 euro. Dostawy spodziewane są w lipcu.

Odtwórz stronę

14 kwietnia 2022

Andrzej Lutnik

Gitarzysta - audiofil, wieloletni fan marki Accuphase. Przygodę z wysokobudżetowym audio rozpoczął 11 lat temu. Od tego czasu nie ustaje w dążeniu do idealnego brzmienia.