RHA wprowadza na rynek bezprzewodową wersję swoich hitowych słuchawek T20!

Słuchawki RHA T20i w momencie premiery wyznaczały poprzeczkę dla dźwięku słuchawek w segmencie 200 USD. Eksperymenty wielodrożne wielkich marek w jednej chwili bledną w porównaniu ze szczegółowym i spektakularnym brzmieniem T20i.

Nowe słuchawki bezprzewodowe T20 o konstrukcji naszyjnika charakteryzują się 12-godzinnym czasem pracy, obsługą kodeka aptX oraz wykonaniem z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i aluminium.

W dynamicznych membranach głośników zastosowano tę samą technologię dynamicznych cewek DualCoil. Niestandardowe dostrojenie przetwornika umożliwia kontrolowane odtwarzanie tonów niskich i wysokich.

Słuchawki wyposażone są w złącza MMCX, dzięki czemu mogą być używane zarówno bezprzewodowo, jak i w klasycznej wersji przewodowej. W pudełku znajduje się również kabel z miedzi beztlenowej, wzmocniony stalą MMCX 3,5 mm.

"Naszyjnik" obsługuje połączenie z dwoma urządzeniami, co pozwala na przykład na jednoczesne korzystanie ze słuchawek ze smartfonem i komputerem. Pałąk na głowę jest również wyposażony w funkcję wibracji, więc nie musisz się martwić, że nie usłyszysz połączenia, nawet jeśli włączony jest tryb cichy.

Konstrukcja jest wodoodporna zgodnie z normą IPX4, a deszcz i pot nie będą miały wpływu na słuchawki podczas joggingu.

W zestawie znajduje się kilka rodzajów poduszek słuchowych: standardowe, piankowe, w jodełkę; woreczek neoprenowy oraz klipsy zapewniające pewniejsze dopasowanie podczas uprawiania sportu.

RHA T20 Wireless będzie wkrótce dostępny w sprzedaży.

14 kwietnia 2022

Andrzej Lutnik

Gitarzysta - audiofil, wieloletni fan marki Accuphase. Przygodę z wysokobudżetowym audio rozpoczął 11 lat temu. Od tego czasu nie ustaje w dążeniu do idealnego brzmienia.