IFA 2017: głośnik bezprzewodowy Marshall z funkcją Multi-Room

Na Międzynarodowych Targach Elektroniki Użytkowej IFA 2017 w Berlinie można było usłyszeć nowe produkty firmy Marshall. Tym razem marka postanowiła ożywić swoją klasyczną serię głośników.

Bezprzewodowe głośniki wielofunkcyjne firmy Marshall zachowały swój wygląd, rozmiar i nazwy modeli. Woburn, Stanmore i Acton są teraz bezprzewodowo połączone w jeden system, a odtwarzaniem można sterować w każdym pomieszczeniu z osobna.

Opcje łączności i odtwarzania

Każdy głośnik łączy się bezprzewodowo z wbudowanym urządzeniem Chromecast, Spotify Connect lub AirPlay i umożliwia dostęp do najpopularniejszych na świecie serwisów strumieniowych. Urządzenia odtwarzające są podłączane za pomocą wejścia RCA, wejścia mini-Jack (jack 3,5 mm) lub połączenia Bluetooth®.

  • Acton Multi-Room to kompaktowy głośnik o potężnym brzmieniu. Jest to idealne rozwiązanie dla mniejszych pomieszczeń.
  • Stanmore Multi-Room to najbardziej wszechstronny głośnik w ofercie firmy Marshall. Idealnie nadaje się zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń. Stanmore zapewnia dokładny, czysty dźwięk, nawet przy dużej głośności, dzięki wysokiej klasy jednostce napędowej.
  • Woburn Multi-Room - największy głośnik firmy Marshall, charakteryzujący się najmocniejszym brzmieniem i wyglądem, który idealnie nadaje się do największych pomieszczeń. Woburn doskonale odtwarza wysokie częstotliwości, z łatwością radzi sobie z niskimi basami i ma realistyczną średnicę.

Bezprzewodowe głośniki Marshall będą dostępne w przedsprzedaży w październiku 2017 r.

Autor: Yuri Mikhailik

14 maja 2022

Andrzej Lutnik

Gitarzysta - audiofil, wieloletni fan marki Accuphase. Przygodę z wysokobudżetowym audio rozpoczął 11 lat temu. Od tego czasu nie ustaje w dążeniu do idealnego brzmienia.