Nowości firmy Klipsch z targów CES 2019

Na tegorocznych targach CES 2019 w Las Vegas firma Klipsch zaprezentowała nową serię słuchawek bezprzewodowych.

T5 Wireless to kompaktowe i lekkie słuchawki douszne. Obudowa jest odporna na wilgoć, dzięki czemu słuchawki doskonale sprawdzą się podczas uprawiania sportu i przebywania na świeżym powietrzu.

T5 Neckband to konstrukcja naszyjnika, która zadowoli fanów trwałych słuchawek. Producent twierdzi, że pojemność baterii została zwiększona, ale nie ujawnił jeszcze szczegółowych danych technicznych.

T5 True Wireless to najwyższy model w popularnej obudowie TWS z oddzielnymi modułami lewej i prawej słuchawki. Zawiera etui do ładowania podobne do zapalniczki Zippo (tak przynajmniej wynika z renderów prasowych), deklarowany czas pracy do ośmiu godzin, zgodność ze wszystkimi asystentami głosowymi, lepsze odwzorowanie szczegółów i dynamizm.

Wszystkie trzy modele są wyposażone w charakterystyczne dla Zippo owalne poduszki nauszne, które zostały zaprojektowane w celu zapewnienia lepszej ergonomii, izolacji dźwięku i bardziej basowego brzmienia.

Dostawy nowych modeli spodziewane są w najbliższym czasie.

14 kwietnia 2022

Andrzej Lutnik

Gitarzysta - audiofil, wieloletni fan marki Accuphase. Przygodę z wysokobudżetowym audio rozpoczął 11 lat temu. Od tego czasu nie ustaje w dążeniu do idealnego brzmienia.