Sony IER-M7 i WH-1000XM3 - ciekawe nowości

Najwyższej klasy słuchawki monitorujące z czterema przetwornikami IER-M7 oraz pełnowymiarowe słuchawki z aktywną redukcją szumów WH-1000XM3 są już dostępne na półkach sklepowych!

IER-M7 został opracowany we współpracy z profesjonalistami i dzięki dokładnej reprodukcji dźwięku będzie idealny dla wykonawców na scenie i inżynierów dźwięku. Cztery przetworniki armaturowe zapewniają najbardziej naturalny dźwięk, a ergonomiczny kształt i dopasowanie zauszne gwarantują pewne i wygodne dopasowanie. Zestaw 13 wkładek dousznych pozwala znaleźć najwygodniejsze dla siebie dopasowanie.

WH-1000XM3 to trzecia generacja najwyższej klasy pełnowymiarowych słuchawek z aktywną redukcją szumów. Nowy procesor QN1 wycina jeszcze więcej niepożądanych dźwięków, co zwiększa trwałość aparatu, a funkcja inteligentnego słuchania SENSE ENGINE automatycznie dostosowuje intensywność działania systemu ANC do aktualnego otoczenia.

Pełne specyfikacje i opisy znajdują się na stronach produktów.

17 marca 2022

Andrzej Lutnik

Gitarzysta - audiofil, wieloletni fan marki Accuphase. Przygodę z wysokobudżetowym audio rozpoczął 11 lat temu. Od tego czasu nie ustaje w dążeniu do idealnego brzmienia.